VW T3 Multivan "Hannover Edition" 35.000 PLN

 Odwieczny dylemat: być szybki jak zając i mieć daleko do domu, czy niczym żółw dom mieć ze sobą? 

VW T3 w wersji MULTIVAN to złoty środek na jedno i drugie!!!

Prezentowany egzemplarz pochodzi z limitowanej serii Hannover Edition i oprócz wizualnej stylizacji, odpowiedniej dla tej wersji, posiada na swoim pokładzie takie frykasy jak: wspomaganie kierownicy, kapitańskie fotele, elektryczne lusterka, skórzaną kierownicę, przesuwne szyby boczne, lampkę do czytania mapy, podświetlane lusterko w przeciwsłoneczniku,  ogrzewanie postojowe, składany stolik, rozkładane łóżko, uchwyty na kubki (mnóstwo uchwytów na kubki), centralny zamek sterowany radiowo, przetwornicę 230V, szyberdach, antenę radiową wbudowaną w przednią szybę, dwa akumulatory,spryskiwacze reflektorów, dźwiękowy sygnalizator cofania i... wiele innych. 

Dodajmy do tego prostego, niezawodnego DIESLA o pojemności 1900 cm sześciennych oraz "długą" czterobiegową skrzynię, która pozwala utrzymywać prędkość przelotową na poziomie 110-120 km/h i już możecie się rozkoszować jazdą w niezwykle wygodnych kapitańskich fotelach! A jeżeli obniżycie prędkość do około 90km/h, zasięg Waszego domu na kołach wyniesie niespełna 1000 km...to wszystko na jednym baku paliwa!!! 

A kiedy złapie Was zmęczenie w ciągu 30 sekund zmienicie salon w wygodną sypialnię.

Wszystkie szyby w naszym Multivanie są oryginalne i pochodzą z 1989 roku. Zarejestrowany jest jako składak (tak się kiedyś sprowadzało pojazdy) oraz posiada opinię rzeczoznawcy potwierdzającą historyczne znaczenie dla motoryzacji. 

Więcej informacji uzyskacie pod nr tel. +48 604815774 lub poprzez formularz kontaktowy 

... zobacz FILM z udziałem tego egzemplarza...

Przygoda czeka!!! 

Leave your comments

0
terms and conditions.

Comments

Do góry